1883 (2021) me Titra Shqip

1883 (2021) me Titra Shqip

Dec. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 19, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Sam Elliott isShea Brennan
Shea Brennan
Tim McGraw isJames Dutton
James Dutton
Faith Hill isMargaret Dutton
Margaret Dutton
Isabel May isElsa Dutton
Elsa Dutton
Audie Rick isJohn Dutton
John Dutton

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni familjen Dutton teksa nisin një udhëtim në perëndim përmes Rrafshinave të Mëdha drejt bastionit të fundit të Amerikës së pazbutur. Një ritregim i ashpër i zgjerimit perëndimor dhe një studim intensiv i një familjeje që ikën nga varfëria për të kërkuar një të ardhme më të mirë në tokën e premtuar të Amerikës – Montana.

1883 (2021) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 1883
Vlerësimi TMDb 8.715 142 vota
Transmetuar në dt: Dec. 19, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 27, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 59 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dietland (2018)
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip