Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Zoolander (2001) me Titra Shqip

Zoolander (2001) me Titra Shqip

3% yndyrë trupore. 1% Aktivitet truri.Sep. 28, 2001Germany90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pastroni pistën për Derek Zoolander, modelin tre herë mashkull të vitit të VH1. Fytyra e tij bie kur Hansel hipi elegant hyn në skuter për të vjedhur çmimin e këtij viti. Guru i keq i modës Mugatu shfrytëzon mundësinë për ta kthyer Derek në një makinë vrasëse. Është një komplot i projektuar mirë dhe vetëm me ndihmën e Hansel dhe disa aksesorëve të zgjedhur mirë si Matilda, Derek mund ta bëjë botën të sigurt për modelet meshkuj kudo.

Zoolander (2001) me Titra Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zoolander
Vlerësimi IMDb 6.5 262,325 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 3,551 vota

Regjizori

Ben Stiller
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isDerek Zoolander
Derek Zoolander
Owen Wilson isHansel McDonald
Hansel McDonald
Christine Taylor isMatilda Jeffries
Matilda Jeffries
Will Ferrell isJacobim Mugatu
Jacobim Mugatu
Milla Jovovich isKatinka Ingabogovinanana
Katinka Ingabogovinanana
Jerry Stiller isMaury Ballstein
Maury Ballstein
David Duchovny isJ.P. Prewitt
J.P. Prewitt
Jon Voight isLarry Zoolander
Larry Zoolander
Judah Friedlander isScrappy Zoolander
Scrappy Zoolander
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Tall Girl (2019) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Love in the Limelight (2022) me Titra Shqip
Just Friends (2005) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip