Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip

Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip

Për një kohë të gjatë pa ZFeb. 06, 2016USA100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Derek dhe Hansel po modelojnë përsëri kur një kompani kundërshtare përpiqet t’i largojë ata nga biznesi.

Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zoolander 2
Vlerësimi IMDb 4.7 69,001 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 1,871 vota

Regjizori

Ben Stiller
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isDerek Zoolander
Derek Zoolander
Will Ferrell isJacobim Mugatu
Jacobim Mugatu
Penélope Cruz isValentina Valencia
Valentina Valencia
Kristen Wiig isAlexanya Atoz
Alexanya Atoz
Kyle Mooney isDon Atari
Don Atari
Christine Taylor isMatilda Jeffries
Matilda Jeffries
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Friendzone (2021) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
Broken Flowers (2005) me Titra Shqip
Top Secret! (1984) me Titra Shqip
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) me Dublim Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Nicky Larson and the Cupid’s Perfume (2019) me Titra Shqip