Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 125 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip

Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip

Oct. 09, 2019USA99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në kaosin që shkon nga Shtëpia e Bardhë në zemër të kombit, katër vrasësit Columbus, Tallahassee, Wichita dhe Little Rock, do ta gjejnë veten përballë llojeve të reja dhe të evoluara të zombi, si dhe të mbijetuarve njerëzorë të panjohur për ta. Por, para së gjithash, ata do të duhet të përballen me dhimbjet dhe mosmarrëveshjet në rritje që lindin brenda familjes së tyre të rrëmujshme dhe të improvizuar.

Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zombieland: Double Tap
Vlerësimi IMDb 6.7 164,591 vota
Vlerësimi TMDb 7 4,167 vota

Regjizori

Aktorët

Woody Harrelson isTallahassee
Tallahassee
Emma Stone isWichita
Wichita
Abigail Breslin isLittle Rock
Little Rock
Luke Wilson isAlbuquerque
Albuquerque
Avan Jogia isBerkeley
Berkeley
Victoria Hall isBabylonian Gatekeeper
Babylonian Gatekeeper
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
The Hooligan Factory (2014) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Restart The Earth (2021) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Dangerous (2021) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit