Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 133 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Zombieland (2009) me Titra Shqip

Zombieland (2009) me Titra Shqip

Mërzitu ose hesht.Oct. 07, 2009USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota është pushtuar plotësisht nga zombi, por dy të mbijetuar kanë gjetur një mënyrë për t’ia dalë mbanë: Kolombi është mësuar të ikë nga çdo rrezik, Tallahassee nuk ka frikë nga asgjë dhe pëlqen të vrasë monstra. Ata takojnë dy vajza, Wichita dhe Little Rock, dhe bashkohen me to: për të mposhtur armiqtë e vetmja gjë që duhet të bëjnë është të mbështeten në njëri-tjetrin.

Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zombieland
Vlerësimi IMDb 7.6 548,024 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 9,954 vota

Regjizori

Aktorët

Woody Harrelson isTallahassee
Tallahassee
Emma Stone isWichita
Wichita
Abigail Breslin isLittle Rock
Little Rock
Bill Murray isBill Murray
Bill Murray
Derek Graf isClown Zombie
Clown Zombie
Elle Alexander isZombie Meter Maid (uncredited)
Zombie Meter Maid (uncredited)
Melanie Booth isHippie Girl (uncredited)
Hippie Girl (uncredited)
Chris Burns isBicycle Zombie (uncredited)
Bicycle Zombie (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ivy + Bean: Doomed to Dance (2022) me Titra Shqip
Stoker Hills (2022) me Titra Shqip
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
It Follows (2014) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Fireheart (2022) me Titra Shqip
Antidote (2021) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Fear of Rain 2021
Alex & Emma 2003
Live Is Life (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit