Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Zola (2021) me Titra Shqip

Zola (2021) me Titra Shqip

Dëshironi të dëgjoni një histori?Jun. 30, 2021USA86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kamariere pranon të shoqërojë një balerin ekzotik, të dashurin e saj të veshur dhe shokun e saj misterioz dhe dominues të dhomës në një udhëtim në Florida për të kërkuar pasurinë e tyre në një klub striptizi të nivelit të lartë.

Zola (2021) me Titra Shqip
Zola (2021) me Titra Shqip
Zola (2021) me Titra Shqip
Zola (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zola
Vlerësimi IMDb 6.5 11,942 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 97 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Ferry (2021)
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Wild Card (2015) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Collision (2022) me Titra Shqip
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
Faking a Murderer (2020) me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit