Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Zero Fucks Given (2022) me Titra Shqip

Zero Fucks Given (2022) me Titra Shqip

Mar. 02, 2022BE110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cassandre, 26, është stjuardesë për një linjë ajrore me kosto të ulët. Me qendër në Lanzarote, ajo është gjithmonë e gatshme të marrë orë shtesë dhe t’i kryejë detyrat e saj me efikasitet robotik. Nga ana tjetër, ajo thjesht shkon me rrjedhën dhe lundron mes Tinder, festa dhe ditëve dembele. Kur papritmas ajo pushohet nga puna, ajo detyrohet të kthehet në shtëpi.

Zero Fucks Given (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rien à foutre
Vlerësimi IMDb 6.4 1,499 vota
Vlerësimi TMDb 6 56 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Saving Paradise (2021) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Burnt (2015) me Titra Shqip
Duplex (2003) me Titra Shqip
Eternal Winter (2019) me Titra Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit