Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Zero Days (2016) me Titra Shqip

Zero Days (2016) me Titra Shqip

Lufta Botërore 3.0Jul. 08, 2016Albania116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sa i sigurt jeni në internet kundër krimit dhe spiunazhit kibernetik? Në selinë e zhvilluesve në Facebook çdo ditë, luftohen hakerat, aktivitetet kriminale dhe ndërhyrjet e paautorizuara nga e gjithë bota. Ashtu si virusi Stuxnet, i cili në vitin 2010 u përhap përtej synimeve reale për të cilat u krijua nga qeveritë e Shteteve të Bashkuara dhe Izraelit.

Zero Days (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zero Days
Vlerësimi IMDb 7.8 9,501 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 169 vota

Regjizori

Alex Gibney
Regjizori

Aktorët

Joanne Tucker isNSA Character
NSA Character
Eric Chien isHimself
Himself
Allison Cohn isBackground performer
Background performer
Tadashi Mitsui isBackground performer
Background performer
Camilo Quiroz-Vazquez isBackground performer
Background performer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Marvel’s Behind the Mask (2021) me Titra Shqip
The Tinder Swindler (2022) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles 2020
Wordplay 2006 me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Cyber Hell: Exposing an Internet Horror (2022) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
Ladies First (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit