Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 364 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Zero Contact (2022) me Titra Shqip

Zero Contact (2022) me Titra Shqip

E vërteta qëndron në fillim.May. 27, 2022Unknown96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I prodhuar në 17 vende të ndryshme krejtësisht virtualisht gjatë pandemisë globale të vitit 2020, filmi ndjek pesë personazhe të bazuar në të gjithë botën, të lidhur vetëm nga përkushtimi i tyre ndaj themeluesit të ndjerë dhe titanit të teknologjisë Finley Hart. Të detyruar të punojnë së bashku për të mbyllur shpikjen më sekrete të Hart-it, një makinë që është ose zgjidhja e problemeve të njerëzimit ose fundi i tokës.

Zero Contact (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zero Contact
Vlerësimi IMDb 3.4 250 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 7 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Operation Hyacinth (2021) me Titra Shqip
Infidel 2019
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
The Handmaiden (2016) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
Gone in the Night (2022) me Titra Shqip
Berberian Sound Studio (2012) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Fortress (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit