Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4238 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2watchsb.com
Zana (2019) Film Shqiptar

Zana (2019) Film Shqiptar

Sep. 21, 2019Albania97 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

E përhumbur nga një e kaluar e shtypur prej kohësh dhe nën presionin e familjes së saj që do të dëshironte ta kuronte infertilitetin e saj me ndihmën e disa shëruesve mistikë, një grua kosovare lufton të pajtojë pritshmëritë e amësisë me kujtimet e brutalitetit të luftës.

Zana (2019) Film Shqiptar
Zana (2019) Film Shqiptar
Zana (2019) Film Shqiptar
Zana (2019) Film Shqiptar
Titulli origjinal Zana
Vlerësimi IMDb 8.6 4,573 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 7 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Rise (2022) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
Loaded (2008) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Wild Mountain Thyme 2020
Run the Race (2019) me Titra Shqip
The Hundred-Foot Journey (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit