Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 237 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip

You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip

Çdo familje ka sekretet e veta.Mar. 04, 2022Ireland93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një shtëpi banimi në veri të Dublinit, nëna e Charit zhduket. Kur ajo kthehet, Char është e vendosur të zbulojë të vërtetën e zhdukjes së saj dhe të zbulojë sekretet e errëta të familjes së saj.

You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip
You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip
You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip
You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal You Are Not My Mother
Vlerësimi IMDb 5.7 960 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Songbird (2020)
Demonic (2015) me Titra Shqip
Last Shift (2014) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Profile (2021) me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Elephant White (2011) me Titra Shqip
A Banquet (2022) me Titra Shqip
Veneciafrenia (2022) me Titra Shqip
Sabrina (2018) me Titra Shqip
Peppermint (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit