Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 119 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Xico’s Journey (2020) me Titra Shqip

Xico’s Journey (2020) me Titra Shqip

Nov. 12, 2020Mexico85 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paqja e një qyteti të vogël rrezikohet kur një korporatë dëshiron të shkatërrojë malin që i mbron. Një vajzë e quajtur Copi dhe shoqja e saj më e mirë Xico, një qen Xoloitzcuintle, do të shkojnë në male në përpjekje për të shpëtuar qytetin.

Xico’s Journey (2020) me Titra Shqip
Xico’s Journey (2020) me Titra Shqip
Xico’s Journey (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal El camino de Xico
Vlerësimi IMDb 5.2 494 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 82 vota

Regjizori

Aktorët

Verónica Álvarez isCopi (voice)
Copi (voice)
Lila Downs isNana Petra (voice)
Nana Petra (voice)
Elena Poniatowska isCuca (voice)
Cuca (voice)
Verónica Castro isCarmen (voice)
Carmen (voice)
Enrique Guzmán isDon Viejo (voice)
Don Viejo (voice)
Alex Lora isTiacuache (voice)
Tiacuache (voice)
Marco Antonio Solís isTochtli (voice)
Tochtli (voice)
Víctor Trujillo isVenado Azul (voice)
Venado Azul (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (2020) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip