Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 376 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip

X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip

Për të shpëtuar të ardhmen, ata duhet të ndryshojnë të shkuarënMay. 15, 2014United States132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Logan kthehet te X-Men, të ribashkuar nga Charles Xavier për të luftuar një luftë kundër Sentinels të cilët kërcënojnë të shkatërrojnë mutantët dhe vetë Magneto. Për të parandaluar fillimin e konfliktit, Logan kthehet në kohë dhe puna e tij do të jetë të modifikojë historinë dhe të shpëtojë të ardhmen.

X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
Titulli origjinal X-Men: Days of Future Past
Vlerësimi IMDb 7.9 670,262 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 12,497 vota

Regjizori

Bryan Singer
Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
James McAvoy isCharles Xavier / Professor X (Young)
Charles Xavier / Professor X (Young)
Michael Fassbender isErik Lehnsherr / Magneto (Young)
Erik Lehnsherr / Magneto (Young)
Jennifer Lawrence isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Nicholas Hoult isHank McCoy / Beast
Hank McCoy / Beast
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X (Old)
Charles Xavier / Professor X (Old)
Ian McKellen isErik Lehnsherr / Magneto (Old)
Erik Lehnsherr / Magneto (Old)
Halle Berry isOroro Munroe / Storm
Ororo Munroe / Storm
Elliot Page isKatherine
Katherine "Kitty" Pryde / Shadowcat
Peter Dinklage isBolivar Trask
Bolivar Trask
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

King Arthur (2004) me Titra Shqip
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
Athena (2022) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story 2018
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
Willy’s Wonderland 2021
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit