Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6466 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip

X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip

Mar. 25, 2022Philippines110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një ishull, një çift i ri, Emily dhe Peter, ofrojnë një shkëmbim seksi me mikeshën e saj Olivia, një lezbike e nxehtë. Ajo që fillon si një marrëveshje me përfitim të ndërsjellë bëhet e përafërt dhe rrënqethëse kur Piteri kërkon më shumë se sa kishte pazar.

X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal X-Deal 2
Vlerësimi IMDb 6.3 32 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Dune 2021 me Titra Shqip
Groundhog Day (1993) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Infection (2004) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Here Before (2022) me Titra Shqip
Heatwave (2022) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit