Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 320 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip

Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip

Bëhuni gati për luftën e jetës tuaj të përgjakshme.Feb. 10, 2022Australia88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një shkretëtirë australiane të infektuar nga mumje, ushtari Rhys i cili është në një hark shpengimi ndërsa kthehet kundër shefave të tij të këqij dhe bashkon forcat me një grup të mbijetuarish rebelë për të ndihmuar në shpëtimin e një vajze që mban kurën e virusit.

Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wyrmwood: Apocalypse
Vlerësimi IMDb 6.7 157 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
Pipeline (2021) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
After the Pandemic (2022) me Titra Shqip
Sniper: Special Ops 2016
Toy Story (1995) me Dublim Shqip
Annabelle (2014) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit