Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 420 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip

Bryma nuk është e vetmja gjë që kafshon në borëOct. 17, 2011United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1974, tre vëllezër kanibal u arrestuan dhe u dërguan në azilin në Glenville, ku përveç kriminelëve, u mbyllën edhe ata që kishin lindur me deformime që i bënin ata monstruozë në sytë e njerëzve. Duke gjetur një rrugë shpëtimi, të tre arritën të lirojnë të gjithë dhe të vrasin Dr. Ryan dhe psikiatren Ann. Tridhjetë vjet më vonë, një grup djemsh organizuan një pushim skish afër Glenville, ku për shkak të një stuhie ata u përplasën në azilin e vjetër të braktisur dhe, të shtyrë nga kurioziteti, u përpoqën të futeshin brenda dhomave. Këtu i pret një zbulim zhgënjyes që do t’i detyrojë ata në një luftë të gjatë për vetë jetën e tyre.

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
Vlerësimi IMDb 4.6 23,637 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 683 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
Infidel 2019
Cryo (2022) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Kalifornia 1993
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Caged (2011) me Titra Shqip
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip
Shark Bait (2022) me Titra Shqip
Hellraiser: Judgment (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit