Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 217 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Worth (2021) me Titra Shqip

Worth (2021) me Titra Shqip

Tragjedia jonë kombëtare. Vuajtjet e tyre personale. Detyra e tij e pamundur.Aug. 27, 2021USA118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Kenneth Feinberg është një avokat i suksesshëm i emëruar si Master Special i Fondit të Kompensimit të Viktimave të 11 Shtatorit. I ngarkuar nga Kongresi Amerikan, ai ka për detyrë të shpërndajë kompensim financiar për viktimat e tragjedisë dhe të përcaktojë sasinë e humbjeve të pallogaritshme përballë cinizmit, burokracisë dhe politikës përçarëse.

Worth (2021) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Worth
Vlerësimi IMDb 6.7 3,169 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 58 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Keaton isKenneth Feinberg
Kenneth Feinberg
Stanley Tucci isCharles Wolf
Charles Wolf
Amy Ryan isCamille Biros
Camille Biros
Tate Donovan isLee Quinn
Lee Quinn
Talia Balsam isDede Feinberg
Dede Feinberg
Laura Benanti isKaren Donato
Karen Donato
Marc Maron isBart Cuthbert
Bart Cuthbert
Shunori Ramanathan isPriya Khundi
Priya Khundi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Shamshera (2022) me Titra Shqip
Chance (2020)
Restraint (2008) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
River (2021) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
Yakuza and The Family (2021)
All Quiet on the Western Front (1930) me Titra Shqip