Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 733 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
World War Z (2013) me Titra Shqip

World War Z (2013) me Titra Shqip

Mos harroni Philly!Jun. 20, 2013USA116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta për ish-hetuesin e Kombeve të Bashkuara Gerry Lane dhe familjen e tij duket e kënaqur. Papritur, bota është rrënuar nga një infeksion misterioz që i kthen popullata të tëra njerëzore në zombie të tërbuar pa mendje. Pasi mezi shpëton nga kaosi, Lane bindet të shkojë në një mision për të hetuar këtë sëmundje. Ajo që vijon është një udhëtim i rrezikshëm rreth botës ku Lane duhet të përballojë rreziqet e tmerrshme dhe shanset e gjata për të gjetur përgjigje përpara se qytetërimi njerëzor të bjerë.

World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal World War Z
Vlerësimi IMDb 7 657,490 vota
Vlerësimi TMDb 6.799 13,315 vota

Regjizori

Marc Forster
Regjizori

Aktorët

Brad Pitt isGerry Lane
Gerry Lane
Mireille Enos isKaren Lane
Karen Lane
James Badge Dale isCaptain Speke
Captain Speke
Ludi Boeken isJurgen Warmbrunn
Jurgen Warmbrunn
Matthew Fox isParajumper
Parajumper
Fana Mokoena isThierry Umutoni
Thierry Umutoni
David Morse isEx-CIA Agent
Ex-CIA Agent
Elyes Gabel isAndrew Fassbach
Andrew Fassbach
Sterling Jerins isConstance Lane
Constance Lane
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Dangerous Liaisons (2022) me Titra Shqip
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
Cordelia 2020
All Quiet on the Western Front (1930) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit