Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Wordplay 2006 me Titra Shqip

Wordplay 2006 me Titra Shqip

Zbuloni një botë që mendon brenda kutisëJun. 26, 2006United States94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nga mjeshtrat që krijojnë devijimet që tërheqin mendjen në konkursin e tensionuar në Turneun Amerikan të Fjalëkryqit, dokumentari i Patrick Creadon zbulon një vështrim magjepsës në një kalim kohe të varur nga varësia. Creadon kap redaktorin e New York Times, Will Shortz në punë, flet me zgjidhës të famshëm – përfshirë Bill Clinton dhe Ken Burns – dhe paraqet një vështrim intim të turneut kombëtar dhe konkurrentëve të tij.

Wordplay 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wordplay
Vlerësimi IMDb 7.4 3,593 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 31 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Extremis (2016) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Our Father (2022) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
Ladies First (2017) me Titra Shqip
Puff: Wonders of the Reef (2021) me Titra Shqip
Rooney (2022) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Murderball (2005) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip