Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Woodlawn (2015) me Titra Shqip

Woodlawn (2015) me Titra Shqip

Një shpresë. Një e Vërtetë. Një Rrugë (Gjoni 14:6)Oct. 15, 2015USA123 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dashuri dhe unitet në një shkollë të copëtuar nga racizmi dhe urrejtja në vitet 1970. Një futbollist i talentuar i shkollës së mesme duhet të mësojë të përqafojë talentin dhe besimin e tij ndërsa lufton tensionet racore brenda dhe jashtë fushës.

Woodlawn (2015) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Woodlawn
Vlerësimi IMDb 6.4 7,319 vota
Vlerësimi TMDb 7 155 vota

Regjizori

Jon Erwin
Regjizori

Aktorët

C. Thomas Howell isGeorge 'Shorty' White
George 'Shorty' White
Jon Voight isPaul Bryant
Paul Bryant
Brando Eaton isMike Morton
Mike Morton
Sherri Shepherd isMomma Nathan
Momma Nathan
Nic Bishop isTandy Gerelds
Tandy Gerelds
Caleb Castille isTony Nathan
Tony Nathan
Rhoda Griffis isAttorney Brenda Howly
Attorney Brenda Howly
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breaking (2022) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995 me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
The Pianist 2002
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Return to Sender (2015) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
Major (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit