Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 328 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip

Wonder Woman 2017 me Titra Shqip

May. 30, 2017United States141 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Para se të ishte Wonder Woman, Diana është princesha e amazonave, e stërvitur për të qenë një luftëtare e pamposhtur. E rritur në një ishull të mbrojtur nga qielli, Diana largohet nga atdheu i saj pasi një pilot amerikan godet në brigjet dhe tregon për konfliktin e dhunshëm që zhvillohet në botën e jashtme. E bindur se mund të ndalojë kërcënimin, ajo do të zbulojë fuqitë e saj të vërteta dhe fatin e saj të vërtetë.

Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wonder Woman
Vlerësimi IMDb 7.4 595,550 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 16,535 vota

Regjizori

Patty Jenkins
Regjizori

Aktorët

Gal Gadot isDiana Prince / Wonder Woman
Diana Prince / Wonder Woman
Chris Pine isSteve Trevor
Steve Trevor
David Thewlis isSir Patrick / Ares
Sir Patrick / Ares
Danny Huston isLudendorff
Ludendorff
Elena Anaya isDr. Maru
Dr. Maru
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elephant White (2011) me Titra Shqip
Centauro (2022) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)
Dangerous (2021) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip
Logan 2017
Morbius (2022) me Titra Shqip
The King’s Man (2021) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip