Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 279 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Wolf (2021) me Titra Shqip

Wolf (2021) me Titra Shqip

Njëherë e një kohë ishte një ujk dhe një mace e egër...Dec. 03, 2021Ireland98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jacob beson se ai është një ujk i bllokuar në trupin e njeriut, një gjendje psikologjike e njohur si disforia e specieve. Kur familja e tij vendos ta dërgojë në një klinikë të specializuar për të trajtuar çrregullimin, Jacob takon pacientë të tjerë që identifikohen me kafshë të tjera. Së bashku, të gjithë ata janë të detyruar t’i nënshtrohen terapive gjithnjë e më ekstreme, jokonvencionale dhe mizore. I vetmi lehtësim i Jakobit është miqësia e pamundur që ai krijon me Macen e egër. A do të dojë ndonjëherë një ujk një mace të egër?

Wolf (2021) me Titra Shqip
Wolf (2021) me Titra Shqip
Wolf (2021) me Titra Shqip
Wolf (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wolf
Vlerësimi IMDb 6.2 1,504 vota
Vlerësimi TMDb 4 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Help (2021) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
X-Men: The Last Stand 2006
The Upside (2019) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Starred Up (2013) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
The Priest 2021
Clean (2022) me Titra Shqip