Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 405 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Without Saying Goodbye (2022) me Titra Shqip

Without Saying Goodbye (2022) me Titra Shqip

Mar. 18, 2022Spain96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jetët e kundërta të një arkitekti të apasionuar pas punës dhe një artisti të zjarrtë përmbysen kur takimi i tyre i rastësishëm në Perunë befasuese ndryshon pikëpamjet e tyre për jetën.

Without Saying Goodbye (2022) me Titra Shqip
Without Saying Goodbye (2022) me Titra Shqip
Without Saying Goodbye (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hasta que nos volvamos a encontrar
Vlerësimi IMDb 5.7 1,679 vota
Vlerësimi TMDb 7 41 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

RED (2010) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
The Parent Trap (1998)
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Just Friends (2005) me Titra Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Good Luck Chuck (2007) me Titra Shqip
A Genius, Two Friends, and an Idiot (1975) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit