Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 104 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip

Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip

Gjenerata e ardhshme e RevolucionitOct. 09, 2015United Kingdom98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një dokumentar mbi trazirat në Ukrainë gjatë viteve 2013 dhe 2014, ndërsa demonstratat studentore në mbështetje të integrimit evropian u shndërruan në një revolucion të dhunshëm që kërkon dorëheqjen e Presidentit Viktor F. Janukoviç.

Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom
Vlerësimi IMDb 8.4 14,830 vota
Vlerësimi TMDb 8 193 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sir Alex Ferguson: Never Give In (2021) me Titra Shqip
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
Becoming 2020
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
The Trader (2018) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
The Real Charlie Chaplin (2021) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip