Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Windfall (2022) me Titra Shqip

Windfall (2022) me Titra Shqip

Çdo rrëmbim është një kompromis.Mar. 11, 2022USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë hyn në shtëpinë e zbrazët të pushimeve të një miliarderi teknologjik, por gjërat shkojnë keq kur manjati arrogant dhe gruaja e tij mbërrijnë për një ikje në minutën e fundit.

Windfall (2022) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Windfall
Vlerësimi IMDb 5.7 15,551 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 172 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Into the White (2012) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
A Serious Man (2009) me Titra Shqip
TÁR (2022) me Titra Shqip
Dark Summer (2015) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Fall (2022) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
X-Men Origins: Wolverine 2009
Selma (2014) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit