Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Wild Men (2022) me Titra Shqip

Wild Men (2022) me Titra Shqip

Feb. 03, 2022Denmark101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një përpjekje të dëshpëruar për të kuruar krizën e tij të moshës së mesme, Martin ka ikur nga familja e tij për të jetuar lart në malet norvegjeze. Gjuetia dhe grumbullimi si paraardhësit e tij mijëra vjet më parë.

Wild Men (2022) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vildmænd
Vlerësimi IMDb 6.5 1,197 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 24 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

When Cows Fly 2019 me Titra Ship
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
Money Trap (2019) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit