Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Wild Horses (2015) me Titra Shqip

Wild Horses (2015) me Titra Shqip

Askush nuk është mbi ligjin.Jun. 05, 2015USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Rangerja e Teksasit, Samantha Payne rihap një çështje të personit të zhdukur 15-vjeçar dhe zbulon prova që sugjerojnë se djali ka të ngjarë të jetë vrarë në një fermë që i përkiste burrit të pasur të familjes, Scott Briggs. Kur djali i larguar i Scott-it kthehet papritur në shtëpi gjatë hetimit, Samantha bëhet edhe më e bindur se familja Briggs ishte e përfshirë dhe nuk do të ndalet para asgjëje për të zbuluar të vërtetën rreth vdekjes së djalit – madje duke vënë në rrezik jetën e saj.

Wild Horses (2015) me Titra Shqip
Wild Horses (2015) me Titra Shqip
Wild Horses (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wild Horses
Vlerësimi IMDb 4.8 3,699 vota
Vlerësimi TMDb 4.881 80 vota

Regjizori

Robert Duvall
Regjizori

Aktorët

Robert Duvall isScott Briggs
Scott Briggs
James Franco isBen Briggs
Ben Briggs
Josh Hartnett isKC Briggs
KC Briggs
Adriana Barraza isMrs. Davis
Mrs. Davis
Jim Parrack isDeputy Rogers
Deputy Rogers
Luciana Pedraza isSamantha Payne
Samantha Payne
Angie Cepeda isMaria Gonzales
Maria Gonzales
Joaquin Jackson isRanger Jackson
Ranger Jackson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Happening (2008) me Titra Shqip
The Stronghold (2021) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Eternal Winter (2019) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Like Dogs (2021) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Fresh (2022) me Titra Shqip
Blade Runner 2049 (2017) me Titra Shqip