Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 997 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblanh.com
  • Server 2itofferte.xyz
  • Server 3sltube.org
Wild Child 2008 me Titra Shqip

Wild Child 2008 me Titra Shqip

Vajz e re. Shkolle e re. Rregulla të reja.Aug. 15, 2008United States98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Poppy, një adoleshente e egër dhe e përkëdhelur amerikane, shkon jashtë dhe bën disa prapësira, babai i saj e dërgon atë në një shkollë angleze me konvikt. E detyruar në një botë të paparë të disiplinës, orëve të ndalimit dhe orëve të lakrosës, vajza duhet të mbijetojë duke kërkuar ndërmjetësim me drejtoreshën e ashpër, zonjën Kingsley. Për t’i bërë gjërat edhe më të komplikuara, mendon udhëheqësja e klasës, Harriet, e cila nuk humbet asnjë rast që të përpiqet të sabotojë Poppy …

Wild Child 2008 me Titra Shqip
Wild Child 2008 me Titra Shqip
Wild Child 2008 me Titra Shqip
Wild Child 2008 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wild Child
Vlerësimi IMDb 6.1 51,392 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 1,462 vota

Regjizori

Nick Moore
Regjizori

Aktorët

Emma Roberts isPoppy Moore
Poppy Moore
Alex Pettyfer isFreddie Kingsley
Freddie Kingsley
Natasha Richardson isMrs. Kingsley
Mrs. Kingsley
Juno Temple isJennifer 'Drippy' Logan
Jennifer 'Drippy' Logan
Aidan Quinn isGerry Moore
Gerry Moore
Georgia King isHarriet Bentley
Harriet Bentley
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Frida (2002) me Titra Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
The Dark Horse (2014) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
London Boulevard (2010) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit