Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 379 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Who Invited Them (2022) me Titra Shqip

Who Invited Them (2022) me Titra Shqip

Uluni. Merr nje pije. Bëhu i pakëndshëm.Jun. 05, 2022USA81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Festa e strehimit të Adamit dhe Margos është një sukses. Megjithatë, një çift misterioz mbetet shumë pasi të gjithë të ftuarit e tjerë janë larguar. Çifti zbulon se janë Tom dhe Sasha, fqinjë të pasur, por ndërsa një kapak nate të çon në një tjetër, ata fillojnë të dyshojnë se këta miq të rinj janë në të vërtetë të huaj dyfish.

Who Invited Them (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Who Invited Them
Vlerësimi IMDb 5.5 561 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Trigger Point 2021
Murder in the Woods (2020) me Titra Shqip
Crocodile Island (2020) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
The Game (1997) me Titra Shqip
Maanaadu (2021) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
So Cold the River (2022) me Titra Shqip
The Man From Toronto (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit