Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
  • Server 2vanfem.com
Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip

Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip

Dec. 09, 1981Italy102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Alan merr një hartë të një thesari lufte që ushtria japoneze la pas në një ishull të vogël të Paqësorit në fund të Luftës së Dytë Botërore. Por disa gangsterë përpiqen t’i vjedhin hartën dhe kështu ai fshihet në varkën e Charlie-t, e cila sapo del nga porti. Ai manipulon busullën e anijes në mënyrë që Charlie të mos jetë i vetëdijshëm se ai po lundron në ishullin e thesarit. Por kur shkelin në ishull, zbulojnë se ai nuk është aq i braktisur sa besonin: ka disa vendas – dhe një ushtar japonez ende mbron thesarin.

Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chi trova un amico trova un tesoro
Vlerësimi IMDb 7.1 11,592 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 500 vota

Regjizori

Aktorët

Terence Hill isAlan Lloyd
Alan Lloyd
Bud Spencer isCharlie O'Brien
Charlie O'Brien
John Fujioka isKamasuka
Kamasuka
Linda Prast isBarmaid at the beginning
Barmaid at the beginning
Kathy Lun isReporter
Reporter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mermaid (2016) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
Miami Heat (2021) me Titra Shqip
Special Delivery (2022) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Mardaani (2014) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007