Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 187 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
White Elephant (2022) me Titra Shqip

White Elephant (2022) me Titra Shqip

Jeto me një kod. Vdis nga një plumb.Jun. 03, 2022USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-zbatues detar duhet të luftojë ndërgjegjen dhe kodin e tij të nderit kur detyrohet të bëjë gjëra për turmën.

White Elephant (2022) me Titra Shqip
White Elephant (2022) me Titra Shqip
White Elephant (2022) me Titra Shqip
White Elephant (2022) me Titra Shqip
White Elephant (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal White Elephant
Vlerësimi IMDb 4.4 3,634 vota
Vlerësimi TMDb 6.308 39 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Rooker isGabriel Tancredi
Gabriel Tancredi
Bruce Willis isArnold Soloman
Arnold Soloman
Olga Kurylenko isVanessa Flynn
Vanessa Flynn
John Malkovich isGlen Follett
Glen Follett
Michael Rose isWalter Koschek
Walter Koschek
Vadhir Derbez isCarlo Garcia
Carlo Garcia
Ski Carr isLuis Velasquez
Luis Velasquez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The X Files (1998) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Mad Max 2 (1981) me Titra Shqip
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Waar (2013)
Invasion (2020) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Walled In (2009) me Titra Shqip
Partisan (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit