Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip

Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip

Ka një në të gjithë ne.Oct. 16, 2009Australia101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Max imagjinon të largohet nga mamaja e tij dhe të lundrojë në një tokë të largët ku bisha të mëdha që flasin – Ira, Carol, Douglas, Demi, Judith dhe Alexander – e kurorëzojnë atë si mbretin e tyre, luajnë rrëqethje, ndërtojnë fortesa dhe zbulojnë streha sekrete.

Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Where the Wild Things Are
Vlerësimi IMDb 6.7 105,017 vota
Vlerësimi TMDb 6.467 1,549 vota

Regjizori

Spike Jonze
Regjizori

Aktorët

Lauren Ambrose isKW (voice)
KW (voice)
Ryan Corr isClaire's Friend
Claire's Friend
Spike Jonze isBob (voice) / Terry (voice)
Bob (voice) / Terry (voice)
Mark Ruffalo isConnie's boyfriend
Connie's boyfriend
Catherine O'Hara isJudith (voice)
Judith (voice)
Forest Whitaker isIra (voice)
Ira (voice)
James Gandolfini isCarol (voice)
Carol (voice)
Chris Cooper isDouglas (voice)
Douglas (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Fullmetal Alchemist (2017) me Titra Shqip
Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar (2022) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
Frida (2002) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Spider-Man (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit