Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 378 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip

Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip

Oct. 07, 2005Canada107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një reportere gërmon një çështje të mbyllur prej kohësh, e cila pesëmbëdhjetë vjet më parë kishte përfshirë një çift të famshëm nga biznesi i shfaqjes. Të dy kishin gjetur një vajzë të vdekur në dhomën e tyre të hotelit dhe ishin pastruar nga të gjitha akuzat për shkak të një alibie të hekurt. Që atëherë, megjithatë, marrëdhënia e tyre artistike në kulmin e suksesit u prish në mënyrë të pashpjegueshme …

Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Where the Truth Lies
Vlerësimi IMDb 6.5 17,212 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 177 vota

Regjizori

Atom Egoyan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sabrina (2018) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Saw VI (2009) me Titra Shqip
Recalled (2021) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Where’s Rose (2021) me Titra Shqip
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip