Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 511 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip

Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip

Sekretet janë varrosur vetëm nën sipërfaqe.Jul. 15, 2022USA125 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E braktisur nga familja e saj, Kya e rrit veten krejt e vetme në kënetat jashtë qytetit të saj të vogël. Kur ish i dashuri i saj gjendet i vdekur, Kya cilësohet menjëherë nga banorët e qytetit dhe forcat e rendit si i dyshuari kryesor për vrasjen e tij.

Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Where the Crawdads Sing
Vlerësimi IMDb 7.1 34,566 vota
Vlerësimi TMDb 7.753 382 vota

Regjizori

Olivia Newman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
Late Phases (2014) me Titra Shqip
Elizabeth: The Golden Age (2007) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
As They Made Us (2022) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
San Andreas (2015) me Titra Shqip
Braveheart 1995
Brokeback Mountain 2005

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit