Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
When I Consume You (2021) me Titra Shqip

When I Consume You (2021) me Titra Shqip

Aug. 18, 2021USA89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një motër dhe një vëlla kërkojnë hakmarrje ndaj një force të keqe që i ka ndjekur që nga fëmijëria.

When I Consume You (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal When I Consume You
Vlerësimi IMDb 4.7 227 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lifeforce (1985) me Titra Shqip
Everest (2015) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
George Washington 2000
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Call Boy (2018) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
The Death & Life of John F. Donovan (2019) me Titra Shqip
The Issue with Elvis (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit