Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 456 Shikime Raporto Problem

  • TrailerUnknown resource
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
When Cows Fly 2019 me Titra Ship

When Cows Fly 2019 me Titra Ship

Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mësuese topolake shkolle vendos të çlirohet nga frika për të mos qenë si të gjithë të tjerët. Ajo merr kurse kërcimi burleske dhe sfidon rregullat estetike të imponuara nga shoqëria.

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip
From Straight A’s to XXX (2017) me Titra Shqip
The Beast 2020
Milk (2008) me Titra Shqip
Nash Bridges (2021) me Titra Shqip
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Snipers (2022) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit