Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2148 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip

Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip

Aug. 01, 2016Japan77 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një pasdite një grua e re me biçikletë përplaset me një burrë që tërhiqte një karrocë me dy rrota. Burri quhet Kosuke dhe për të shmangur ngutje dhe nxitim të qytetit ai jeton në një vendstrehim malor. Në të kaluarën, ai ishte një dramaturg, por tani ai preferon të jetojë një ekzistencë të qetë. Vajza, nga ana tjetër, është Shiori dhe punon në një lokal, duke shfrytëzuar potencialin që dëshira e trupit të saj ushtron te pronari i punës. Plot energji jetësore dhe dëshirë seksuale, Shiori fillon të përfshijë fizikisht të gjithë njerëzit përreth Kosukes, i cili si rezultat detyrohet kundër dëshirës së tij të bjerë në spiralen e saj.

Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal 風に濡れた女
Vlerësimi IMDb 5.8 1,093 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 34 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Simple Passion (2021) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
The Dark Horse (2014) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Help (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit