Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 469 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip

Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip

Nuk ka shpëtim nga nata.Sep. 25, 2022USA55 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një natë të errët dhe të zymtë, një kabale e fshehtë gjuetarësh përbindësh dalin nga hijet dhe mblidhen në tempullin e parandjenjës Bloodstone pas vdekjes së udhëheqësit të tyre. Në një memorial të çuditshëm dhe makabër për jetën e udhëheqësit, të pranishmit futen në një garë misterioze dhe vdekjeprurëse për një relike të fuqishme – një gjueti që përfundimisht do t’i sjellë ata përballë një përbindësh të rrezikshëm.

Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Werewolf by Night
Vlerësimi IMDb 7.8 7,670 vota
Vlerësimi TMDb 7.457 252 vota

Regjizori

Aktorët

Laura Donnelly isElsa Bloodstone
Elsa Bloodstone
Harriet Sansom Harris isVerussa Bloodstone
Verussa Bloodstone
Al Hamacher isBilly Swan
Billy Swan
Carey Jones isTed (Man-Thing)
Ted (Man-Thing)
David Silverman isThe Flaming Tuba
The Flaming Tuba
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Punisher: War Zone (2008) me Titra Shqip
Wrath of the Titans 2012
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
The Map of Tiny Perfect Things 2021
Awake (2021) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit