Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 428 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Welcome Home (2018) me Titra Shqip

Welcome Home (2018) me Titra Shqip

Tradhtia dhemb. Xhelozia vret.Nov. 16, 201897 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të dëshpëruar për lidhjen e tyre që po shpërbëhet, Bryan dhe Cassie marrin me qira një vilë të bukur dhe romantike në fshatin italian falë një faqeje për ndarjen e shtëpive të quajtur “Welcome Home”. Menjëherë pasi ata vendosen, Cassie miqësohet me Federicon simpatik, të huajin që jeton në rrugë. Bryan lind menjëherë pranvera e xhelozisë, një ndjenjë që Federico e përdor për t’i vënë të dy kundër njëri-tjetrit, në një lojë që bëhet gjithnjë e më e rrezikshme.

Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Welcome Home (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Welcome Home
Vlerësimi TMDb 5.2 248 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Baby (2015) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Black Crab (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
Villain (2020)
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Intersection (2020) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
The Manor (2021) me Titra Shqip
Pride Jewel (2022) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip