Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
We Broke Up (2021) me Titra Shqip

We Broke Up (2021) me Titra Shqip

Apr. 23, 2021USA82 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas disa vitesh lidhje, Lori dhe Doug ndahen disa ditë para martesës së motrës së saj më të vogël, Bea, me Jayson. Për të mos bërë kërdi, të dy vendosin të shtiren se janë sërish bashkë derisa të mbarojnë festimet.

We Broke Up (2021) me Titra Shqip
We Broke Up (2021) me Titra Shqip
We Broke Up (2021) me Titra Shqip
We Broke Up (2021) me Titra Shqip
We Broke Up (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal We Broke Up
Vlerësimi IMDb 4.9 860 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 15 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Magic Mike (2012) me Titra Shqip
Marmaduke (2022) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip
People Just Do Nothing: Big in Japan (2021) me Titra Shqip
Extract (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
Zathura: A Space Adventure (2005) me Dublim Shqip
See How They Run (2022) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit