Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Warning Shot (2018) me Titra Shqip

Warning Shot (2018) me Titra Shqip

Sep. 14, 2018United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë dhe vajzë e vetme luftojnë për të siguruar jetesën derisa të trashëgojnë një fermë nga gjyshi i tyre. Kur një rival në biznesin e familjes dërgon persona të armatosur për të kërkuar të drejtat e ujit nga rrjedha e fermës, situata së shpejti do të dalë jashtë kontrollit.

Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Warning Shot
Vlerësimi IMDb 4.9 1,029 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
Halloween (2018) me Titra Shqip
Simple Passion (2021) me Titra Shqip
How You Look to Me (2005) me Titra Shqip
The Red Ghost (2021) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Intersection (2020) me Titra Shqip
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Inferno 1999