Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip

War of the Worlds (2005) me Titra Shqip

Ata janë tashmë këtu.Jun. 28, 2005USA117 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ray Ferrier është një shofer vinçi i divorcuar dhe baba më pak se perfekt. Menjëherë pasi ish-gruaja e tij dhe bashkëshorti i saj i ri lënë djalin e tij adoleshent dhe vajzën e vogël për një vizitë të rrallë fundjave, një stuhi e çuditshme dhe e fuqishme rrufeje godet.

War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal War of the Worlds
Vlerësimi IMDb 6.5 446,173 vota
Vlerësimi TMDb 6.478 7,050 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isRay Ferrier
Ray Ferrier
Dakota Fanning isRachel Ferrier
Rachel Ferrier
Miranda Otto isMary-Ann
Mary-Ann
Justin Chatwin isRobbie Ferrier
Robbie Ferrier
Tim Robbins isHarlan Ogilvy
Harlan Ogilvy
Lenny Venito isManny the Mechanic
Manny the Mechanic
Ann Robinson isGrandmother
Grandmother
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Forger (2014) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
The Canal (2014) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
Samson (2018) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit