Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 461 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Wanted (2008) me Titra Shqip

Wanted (2008) me Titra Shqip

Zgjidhni fatin tuaj.Jun. 19, 2008United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Wesley Gibson është një i ri dembel me një punë modeste dhe pa ambicie. Papritmas Fox e bukur dhe e pamatur futet në jetën e tij dhe e vë atë në kontakt me një shoqëri sekrete kriminale, “Vëllazëria”. Wesley zbulon se ai ka fuqi të trashëguara nga babai i tij, një anëtar i shquar i një shoqërie sekrete dhe për këtë është vrarë. Djali fillon një trajnim që zgjon aftësitë e fjetura tek ai. Por së shpejti ai do të përballet me nevojën për të zgjedhur fatin e tij.

 

Kurioztet rreth filmit Wanted 2008 me titra shqip

James McAvoy kishte provuar më parë në 2006 për rolin kryesor, por nuk u hodh pasi nuk pasqyroi karakterin klasik mashkullor. Ai u kujtua më vonë kur producentët vendosën që karakteri i tij do të kishte një ngjyrim “geek”. Pasi konfirmoi hyrjen e tij në kast, aktorit iu desh të stërvitej shumë për të përmirësuar fizikun e tij në funksion të skenave të veprimit dhe pavarësisht kësaj ai pësoi disa dëmtime gjatë xhirimeve.

Wanted u prit shumë mirë, siç dëshmohet nga një bruto në mbarë botën prej rreth 342 milion dollarë, shumë më lart se parashikimet dhe buxheti fillestar, i vlerësuar në 75 milion dollarë. E gjithë kjo bëri që prodhimi të komercializonte, në 2009, një lojë (Wanted: Weapons of Fate) bazuar në film, komploti i së cilës është i lidhur me ngjarjet e fundit të filmit.

Wanted (2008) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wanted
Vlerësimi IMDb 6.7 366,556 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 5,483 vota

Regjizori

Aktorët

James McAvoy isWesley Gibson
Wesley Gibson
Terence Stamp isPekwarsky
Pekwarsky
Common isThe Gunsmith
The Gunsmith
Marc Warren isThe Repairman
The Repairman
David O'Hara isMr. X (as David Patrick O'Hara)
Mr. X (as David Patrick O'Hara)
Konstantin Khabenskiy isThe Exterminator
The Exterminator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Vendetta (2022) me Titra Shqip
The Calm Beyond (2020) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
The Weekend Away (2022) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Quiet Kill 2004
Body of Lies (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit