Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Walled In (2009) me Titra Shqip

Walled In (2009) me Titra Shqip

Disa sekrete janë më mirë të lihen të varrosura.Feb. 20, 2009USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E sapoardhur nga inxhinieria, Sam (Mischa Barton) udhëton në një vend të largët në fshat për të mbikëqyrur prishjen e ndërtesës Malestrazza. Sipas historisë, pallati ishte vendi i krimeve rrëqethëse. Qiramarrësit e mëparshëm vdiqën të varrosur të gjallë në mure dhe askush nuk pati mundësinë të shpëtonte nga një mallkim i vjetër. Duke hetuar arkitektin që e ka projektuar, Sam është e bindur se ai është viktima e radhës.

Walled In (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Walled In
Vlerësimi IMDb 4.8 5,963 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 145 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Profile (2021) me Titra Shqip
Hounded (2022) me Titra Shqip
Fatale 2020 me Titra Shqip
Extraction (2015) me Titra Shqip
The Devil’s Hand (2014) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
Foxcatcher (2014) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Hostage: Missing Celebrity (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit