Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 400 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Violent Night (2022) me Titra Shqip

Violent Night (2022) me Titra Shqip

Më mirë ki kujdes.Nov. 30, 2022USA112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Kur një ekip mercenarësh hyn në një kompleks familjar të pasur në prag të Krishtlindjes, duke marrë peng të gjithë brenda, ekipi nuk është i përgatitur për një luftëtar të papritur: Santa Claus është në terren dhe ai do të tregojë pse ky Nick nuk është shenjt.

Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Violent Night
Vlerësimi IMDb 7.1 15,811 vota
Vlerësimi TMDb 7.518 256 vota

Regjizori

Tommy Wirkola
Regjizori

Aktorët

David Harbour isSanta Claus
Santa Claus
Beverly D'Angelo isGertrude Lightstone
Gertrude Lightstone
Alex Hassell isJason Lightstone
Jason Lightstone
Cam Gigandet isMorgan Steel
Morgan Steel
Edi Patterson isAlva Lightstone
Alva Lightstone
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Zack Snyder’s Justice League 2021
Private (2003) me Titra Shqip
Comet (2014) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Madison 2001
Toy Story (1995) me Dublim Shqip
Corrective Measures (2022) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
The Vindicator (2020)
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
Death on the Nile (2022) me Titra Shqip
Dawn of the Dead (2004) me Titra Shqip