Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 146 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Violation (2020) me Titra Shqip

Violation (2020) me Titra Shqip

Sep. 14, 2020Canada107 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një grua e trazuar në prag të divorcit kthehet në shtëpinë e motrës së saj më të vogël pas disa vitesh larg. Por kur motra dhe kunati i tradhtojnë besimin e saj, ajo fillon një kryqëzatë të egër hakmarrjeje.

Violation (2020) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Violation
Vlerësimi IMDb 5.3 3,209 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 70 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jakob’s Wife 2021
Red Snow (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
Elvis (2022) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Songbird (2020)
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
American Refugee (2021) me Titra Shqip