Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1526 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip

Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip

Jeta është vepra e fundit e artit.Aug. 15, 2008USA96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy të reja amerikanë – Vicky dhe Cristina – shkojnë me pushime në Barcelonë. Vicky është një vajzë e ëmbël dhe e ndjeshme dhe së shpejti duhet të martohet, ndërsa Cristina është e lirë dhe aventuriere sentimentale. Në Barcelonë ato takojnë Juan, një piktor ekscentrik dhe magjepsës, i cili është ende i lidhur disi me ish-gruan e tij Maria Elena, dhe të dyja e gjejnë veten duke pasur një përfshirje sentimentale me të, duke ngjallur xhelozinë e gruas.

Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vicky Cristina Barcelona
Vlerësimi IMDb 7.1 249,930 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 3,019 vota

Regjizori

Woody Allen
Regjizori

Aktorët

Javier Bardem isJuan Antonio Gonzalo
Juan Antonio Gonzalo
Penélope Cruz isMaría Elena
María Elena
Christopher Evan Welch isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Kevin Dunn isMark Nash
Mark Nash
Juan Queseda isGuitarist in Barcelona
Guitarist in Barcelona
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Love & Gelato (2022) me Titra Shqip
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Hyena (2015) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Dear Christmas 2020
One Night with the King (2006) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Paagal (2021) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit