Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 654 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Vesper (2022) me Titra Shqip

Vesper (2022) me Titra Shqip

Një farë mund të ndryshojë gjithçka.Aug. 17, 2022BE112 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas rënies së ekosistemit të Tokës, Vesper, një vajzë 13-vjeçare që lufton për të mbijetuar me babain e saj të paralizuar, takon një grua misterioze me një sekret që e detyron Vesper-in të përdorë zgjuarsinë, forcën dhe aftësitë e saj bio-hakuese për të luftuar për mundësinë. të një të ardhmeje.

Vesper (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vesper
Vlerësimi IMDb 7.2 1,723 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 42 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Dangerous Liaisons (2022) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip
Cracked (2022) me Titra Shqip
Saving Private Ryan (1998)
X-Men: Apocalypse 2016
Ida Red (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit