Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6698 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip

Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip

Sep. 30, 2021China97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7.4 7 vota

Përshkrimi i Filmit

Bashkëjetesa tashmë e lëkundur midis Eddie Brock dhe Venom fillon të shkërmoqet. Por ka ende disa gjëra pozitive që ata të dy i gëzojnë: Eddie i la Venom shansin për të luftuar në emër të drejtësisë ashtu si karriera e tij është në rritje, madje duke marrë edhe intervistën e fundit vendimtare të publikuar nga vrasësi serial Clatus Kasady. Përkundër kësaj, nuk është e lehtë të vazhdosh përpara kur çdo grindje kthehet në një betejë të dhunshme, ndërsa ata përpiqen të kuptojnë se kush e dëbon kë nga banesa dhe trupi që ndajnë. Venom dhe Eddie do të duhet të kuptojnë nëse ata vërtet kanë nevojë për njëri -tjetrin. Një përgjigje do t’u vijë atyre nga paraqitja e Carnage, një simbiot edhe më i madh, i pamëshirshëm dhe i keq, i cili merr në zotërim trupin e Cletusit momente para ekzekutimit të tij.

 

 

Venom: Let There Be Carnage – Për çfarë bëhet fjalë?

Drejtuar nga Andy Serkis dhe skenar nga Kelly Marcel bazuar në një histori që ajo shkroi me Tom Hardy, Venom: Let There Be Carnage sheh kthimin në ekranin e Venom, një nga personazhet më të mëdhenj dhe më kompleks në universin Marvel. Vazhdimi i Venom, i cili ka fituar mbi 856 milion në të gjithë botën, përsëri luan Edi, një gazetar kokëfortë, por i përqendruar te vetja, dhe Venom, simbioza e huaj që merr nën kontroll trupin e të parit, me të gjitha pasojat e çështjes. Pas një bashkëjetese të vështirë fillestare, të dy gjetën një lloj ekuilibri për të mirën e përbashkët pasi kuptuan se kishin nevojë për njëri -tjetrin për të ecur përpara. Sidoqoftë, mirëkuptimi i tyre i lëkundur fillon të lëkundet pasi karriera e Eddie duket se do të fillojë pas një interviste me vrasësin serial të rrezikshëm Cletus Kasady në dënim me vdekje.

 

Nën drejtimin e fotografisë nga Robert Richardson, skenat nga Oliver Scholl, kostumet nga Joanna Earwell dhe muzika nga Marco Beltrami, Venom: Let There Be Carnage u shpjegua nga regjisori si më poshtë: “Filmi është një histori dashurie, por jo lloji që të gjithë mendojnë. Dashuria në lojë është ajo shumë e veçantë midis Eddie dhe Venom, midis njeriut dhe simbiotës që ka hyrë në trupin e tij. Si çdo bashkëjetesë, ato kanë pika të larta dhe të ulëta për t’u përballur, kurthe, probleme dhe stres. Ata pothuajse arrijnë në pikën e urrejtjes së njëri -tjetrit, por ata janë të detyruar të jenë së bashku, ata nuk mund të jetojnë pa njëri -tjetrin. Ata janë si Dr. Jekyll dhe Z. Hyde: Eddie është mjaft arrogant dhe mendon se jeta i detyrohet atij; Venom është në vend të tij e kundërta, ai nuk ka filtra dhe lejon që instinktet e tij të mbizotërojnë. Ndoshta kjo është edhe arsyeja pse ata nuk mund ta durojnë njëri -tjetrin dhe mezi presin të ndahen “.

 

Skenaristja Marcel shtoi: “Eddie dhe Venom kanë jetuar së bashku dhe kanë ndarë trupin për ca kohë. Ata e njohin njëri -tjetrin, fjalë për fjalë, brenda dhe jashtë. Dhe, si në çdo situatë të bashkëjetesës së detyruar, ata fillojnë të shprehin pakënaqësinë me defektet dhe dobësitë e tjetrit. Venom: Let There Be Carnage shtron një pyetje themelore: A duan ata të ruajnë lidhjen e tyre apo duan të shkojnë në rrugët e tyre të ndara? A u bashkuan rastësisht apo i përkasin vërtet njëri-tjetrit? “.

Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Venom: Let There Be Carnage
Vlerësimi IMDb 6.3 67,432 vota
Vlerësimi TMDb 7 2,350 vota

Regjizori

Andy Serkis
Regjizori

Aktorët

Tom Hardy isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Woody Harrelson isCletus Kasady / Carnage
Cletus Kasady / Carnage
Reid Scott isDr. Dan Lewis
Dr. Dan Lewis
Naomie Harris isFrances Louise Barrison / Shriek
Frances Louise Barrison / Shriek
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
J.K. Simmons isJ. Jonah Jameson
J. Jonah Jameson
Amber Sienna isParty Guest
Party Guest
Peggy Lu isMrs. Chen
Mrs. Chen
Shpërndarë8

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Clash of the Titans 1981
Batman: Soul of the Dragon 2021
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Beast 2020
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Species II 1998
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
Hong Boxing (2020) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit