Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 302 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip

Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip

Ja shkatërruan jetën. Tani ata do të kenë frikë nga tërbimi i tij.Oct. 08, 2021United Kingdom79 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Harry është një burrë i thyer, që po përpiqet të pajtohet me vrasjen e gruas dhe vajzës së tij 5 vjet më parë. Kur ai zbulon vendndodhjen e vrasësve, ai zgjohet nga pikëllimi i tij dhe, si një engjëll hakmarrës, vendos të mos ndalet kurrë derisa të jenë të gjithë të vdekur.

Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vengeance is Mine
Vlerësimi TMDb 5 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Operation Finale (2018) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Lucy 2014 me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn 2021
A Thousand Little Cuts (2022) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
Dial 100 (2021) me Titra Shqip
The Visitor (2022) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
Black Island (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit